B156XW02 V4

| panel Model | B156XW02 V4 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B156XW02 V4 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 344.232×193.536 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO B156XW02 V4.
AUO B156XW02 V4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156XW02 V4 nebo podrobné specifikace AUO B156XW02 V4 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156XW02 V4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO B156XW02 V4 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO B156XW02 V4 nebo podrobné specifikace AUO B156XW02 V4 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO B156XW02 V4 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B156XW02 V4"
- AUO B156XW02 V4
- Datasheet B156XW02 V4
- Obrázek B156XW02 V4
- Cena B156XW02 V4
- Distributor B156XW02 V4

